Opinie

Kontakt

Tel.: (+48) 533 445 401

Stanisław Rachelskis.rachelski – Radca prawny, Wspólnik Zarządzający Kancelarii Rachelski i Wspólnicy, www.rachelski.pl

Rekomenduję „Mistrza Sprzedaży”, ponieważ daje praktyczne wskazówki i rady, jak pokonać negatywne stereotypy związane ze sprzedażą. Niektóre z nich przez długi czas zakorzenione były w świadomości moich współpracowników, którzy bali się, że wychodząc z ofertą do klientów nadszarpną swoje dobre imię i prestiż wykonywanego zawodu. Na szczęście to już przeszłość, ponieważ dzięki książce Arka Bednarskiego, wszyscy nauczyliśmy się, jak skutecznie sprzedawać siebie i nasze usługi,  i co ważne – czerpać z tego prawdziwą radość i satysfakcję osobistą i zawodową. Lektura „Mistrza sprzedaży” otworzyła mój zespół na nowe umiejętności, które korzystnie wpływają nie tylko na efektywność ich pracy ale również jakość prywatnych i biznesowych relacji. „Mistrz sprzedaży” zachwyca dogłębną analizą wszystkich etapów procesu sprzedaży. Krok po kroku tłumaczy, jak przygotować się do spotkania handlowego, jak kontrolować jego przebieg oraz doprowadzić do korzystnego zamknięcia. Ale prawdziwa siła skuteczności „Mistrza sprzedaży” polega na tym, że nie ogranicza się tylko do przedstawienia technik stosowanych przez handlowców, ale pozwala uwierzyć w siebie i zmienić blokujące nas przekonania. „Mistrz sprzedaży” uświadamia czytelnikom, że praktycznie każda międzyludzka relacja – każdy kontakt z drugim człowiekiem – ma w sobie coś ze sprzedaży, a walutą nie muszą być pieniądze, ale nieporównywalnie częściej są to dobre emocje, informacje, kontakty, czy rekomendacje… Żyjemy w świecie niekończącej się wymiany, dlatego tak ważne jest, żeby zarówno prywatnie i zawodowo nie dać się rozmienić na drobne – tego uczy „Mistrz sprzedaży”.

 

Wieslaw-SzermachWiesław Szermach – Prezes Zarządu “POLISA-ŻYCIE” TU S.A. Vienna Insurance Group

Dotyczy Mistrza Sprzedaży III wydania: Książka, którą przeczytać powinien każdy. Nie tylko sprzedawca, ale każdy uczestnik procesu sprzedaży. Autentyczne przykłady, celne spostrzeżenia i trafne uwagi sprawiają że książka nie jest teoretycznym opisem, a prezentacją skutecznych i niezawodnych praktyk. Ich zastosowanie sprawi, że klienci zapamiętają sprzedawcę, zechcą prowadzić z nim interesy i polecać go swoim znajomym. Lektura dla doświadczonych sprzedawców którzy chcą osiągnąć mistrzowski poziom jak również dla raczkujących, poznających arkana zawodu. Dodatkowo, lekkość przekazu sprawia, że czyta się z prawdziwą przyjemnością.

 

supronAndrzej Supron – Wielokrotny mistrz w zapasach. Jeden z największych polskich sportowców

Polecam książkę „Żyj i bogać się!”, ponieważ nie jest ona tylko opowieścią o finansach, ale przede wszystkim, swego rodzaju indywidualnym program szkoleniowym, którego ukoronowanie jest seminarium Żyj i bogać się! Jeżeli książka wpłynie na podniesienie inteligencji finansowej, to seminarium będzie początkiem drogi wiodącej do sukcesu finansowego.

 

malgorzata potockaMałgorzata Potocka – Aktorka

Recenzja dotyczy książki “Modelowanie przeznaczenia”. Przeczytałam wiele książek o tematyce psychologicznej dążąc do poznania siebie ale ta w swej realności, codziennej praktyczności wydaje mi się bardzo udana. Niewielu jest psychologów społecznych w Polsce, którzy w tak przystępny sposób potrafią zwerbalizować problem i skomunikować się z odbiorcą.

 

 

 

BatkoAndrzej Batko – Trener NLP. Autor bestsellera „Sztuka perswazji, czyli język wpływu i manipulacji’

„Wywieranie wpływu na siebie” jest doskonałym wsparciem dla każdego, kto wyrusza w podroż zmiany osobistej. Zawarte w książce ważne i cenn e informacje pomogą przyśpieszyć taką podróż i dostarczą cennych „drogowskazów”. Naprawdę możesz zrewolucjonizować swoje życie, na którym Ci najbardziej zależy!

 

 

SensMagazyn Sens

Recenzja dotyczy książki “Modelowanie przeznaczenia”. Autor wychodzi z założenia, że jeśli sięgamy po jego publikację, to znaczy, że chcemy coś zmienić w naszym życiu – zawodowym i osobistym. Pomaga nam w tym w kolejnych rozdziałach proponując ćwiczenia by żyło się ciekawiej, intensywniej, szczęśliwiej.

 

rzeczpospolitaRzeczpospolita

Książka „Mistrz sprzedaży” napisana jest w przystępnym i zrozumiałym stylu. Autor korzysta z własnych doświadczeń, bez koloryzowania opisując trudne doświadczenia w tym zawodzie. Poradnik, jak odpowiednio i skutecznie przeprowadzić rozmowę telefoniczną, jest doskonały, ma wiele wziętych z życia przykładów na bieżąco ocenianych, co zostało zrobione dobrze, a co już niekoniecznie było potrzebne i mogło klienta zniechęcić.

 

Trend

 

Istnieje powszechne przekonanie, że praca sprzedawcy jest bardzo niewdzięczna. Coś w tym jest, ponieważ ludzie na ogół sprzedawcom nie udają, z góry zakładając, że ci chcą im coś wcisnąć

 

Mistrz sprzedaży – recenzja

WOJOWNIKPOKOJU.PL

Po książkę sięgnąłem z czterech powodów. Jeden z moich czytelników poprosił o recenzje pozycji Arkadiusza bednarskiego, tytuł książki niesamowicie przyciągał moją uwagę. Z racji tego, że jestem trenerem sprzedaży oraz umiejętności miękkich. Chciałem sprawdzić czy książka jest rzeczywiście tak dobra jak sam tytuł wskazuje. Na końcu chciałem zweryfikować meteorytykę książek Arkadiusza Bednarskiego, który wydaje książki w tempie Briana Tracy. Jeśli chodzi o książkę, pozycja poza samą wiedzą techniczną stawia w ogromnym stopniu na fundamenty sprzedażowe

 

ChajzerZygmunt Chajzer – Dziennikarz i prezenter telewizyjny

Z reguły nie czytam książek o charakterze poradnikowym, no chyba że dotyczą trawników, roślin lub ogrodów. Zawsze wydawało mi się, że mądrość w nich zawarta powinna prowadzić czytelnika do pełni szczęścia i spełnienia, a tak przecież nie jest. Większość z nas nie jest ani dostatecznie szczęśliwa, ani bogata, ani nastawiona na życiowy sukces. Dlaczego więc przeczytałem książkę Arkadiusza Bednarskiego „Żyj i bogać się”? Bo mnie o to poproszono i wcale tego nie żałuję, wręcz przeciwnie. Sporo dowiedziałem się o sobie, również o przyczynach moich niepowodzeń finansowych i inwestorskich. Ta książka nie jest zwykłym czytadłem z cyklu lektura „lekka, łatwa i przyjemna”. Jeśli rzeczywiście chcemy coś zmienić w swoim życiu, trzeba jej poświęcić sporo czasu. Nie tylko czytać, analizować, ale przetestować samego siebie, po to by np. dowiedzieć się, „jakim jestem inwestorem”. Rozpoznać i spróbować pokonać własne blokady finansowe, zastanowić się nad sposobem dodatkowego zarabiania. Odkładasz przyjemności na później, przesadnie oszczędzasz na drobiazgach, a beztrosko traktujesz duże kwoty, polegasz wyłącznie na specjalistach, a brak sukcesów zwalasz na ogólny stan gospodarki – to są Twoje blokady, z którymi możesz sobie poradzić. Ty sam musisz pilnować swoich inwestycji. Nie ufaj doradcom, oni mogą się mylić, a Ty płacisz – pisze autor. Gdybym te stwierdzenia znał wcześniej i wziął sobie do serca, być może nieco mniej boleśnie przeszedłbym przez kryzys roku 2008. Właśnie teraz, w połowie sierpnia 2011, mocno daje się we znaki druga fala kryzysu. Nikt dokładnie nie wie, co będzie dalej, większość analityków twierdzi, że perspektywy są pesymistyczne. Warto więc zacytować jeszcze jedno zdanie z „Żyj i bogać się” Arkadiusza Bednarskiego… Gospodarka dąży do równowagi. Jeśli gdzieś jest strata, w innym miejscu pojawia się zysk. Jeśli tanieją akcje, drożeje złoto. Czy dzięki tej lekturze uda się uniknąć kolejnych raf i mielizn inwestorskich? Gwarancji nikt nie daje, ale spróbować warto.

 

Andrzej nierychloAndrzej Nierychło – Dziennikarz TV Biznes. Założyciel Dziennika „Puls Biznesu”.

Recenzja dotyczy książki “Żyj i Bogać się!”. Autor ani wydawca nie mogli tego oczywiście zaplanować, ale okres wahań na rynkach i serie ostrych spadków indeksów to – paradoksalnie – świetny moment, by uczyć zachowania się w grze rynkowej. Książka nie jest elementarzem giełdy czy rynków walutowych i nie odpowiada na pytanie: jak zarabiać? Jej tematem jest: jak wyrobić w sobie postawę najlepszą do podjęcia ryzyka inwestorskiego. A wszystko w sposób czynny, bo książka nie jest wykładem, ale raczej zeszytem ćwiczeń. Arkadiusz Bednarski nie przemawia, ale rozmawia z czytelnikiem.

 

DariuszZuk

Dariusz Żuk – Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Recenzja dotyczy książki “Wywieranie wpływu na siebie”. Majstersztyk psychologiczny pomagający zagłębić się w prostotę naszego życia. Ta książka jest dla ludzi przedsiębiorczych, ludzi sukcesu czyli dla nas wszystkich. Przedsiębiorczości nie da się nauczyć, ale trzeba ją odnaleźć w sobie. Książka pozwala odnajdywać w każdym z nas tą cechę. Jest to pierwsza tego typu książka, która pokazuje nie tylko teoretyczne podejście, ale również pozwala na sprawdzenie informacji w niej zawartych poprzez ciekawy i efektywny system zadań. Po przeczytaniu tej książki wiele problemów w otaczającym nas świecie staje się tylko niewielką przeszkodą bo okazuje się, że tak naprawdę istnieją przeważnie tylko w naszych głowach. Zachęcam wszystkich do przekonania się o tym i do pracy nad swoim życiem. A możesz je zmieniać i kształtować sam już dziś. Łatwe? Sam odpowiedz sobie na to pytanie.

 

agata stynskaAneta Styńska – psychorada.pl

Niesamowicie wciągająca książka! Czyta się ją od deski do deski, a z każdym kolejnym zdaniem odkrywa się więcej prawd rządzących nie tylko naszym własnym życiem, ale też całym światem. Czytając poszczególne rozdziały, w sposób zupełnie naturalny odbywa się wędrówkę w głąb samego siebie, poznając i odkrywając coraz to nowe oblicza siebie samego. Wciąga jak najlepszy film – tyle że o każdym z nas. To książka o Tobie i Twoim podejściu do życia. Wiedza opisywana w książce jest mi szczególnie bliska, ponieważ w swojej drodze zawodowej kieruję się podobnymi wartościami. Co więcej, autor w fantastyczny sposób przelał na karty książki dokładnie to, co ja sama czuję w swoim sercu i co propaguję. Szczególnie istotna wydaje mi się, poruszona w tej książce, analiza lingwistyczna naszych konstruktów myślowych, które nieświadomie powtarzamy przez większość naszego życia. Ponieważ u przeciętnego człowieka zdecydowana większość z nich jest negatywna, zatem w wielu obszarach, w których ludzie chcieliby osiągać same sukcesy, ponoszą porażki. To, JAK myślimy, wpływa w 100% na to, jak potem żyjemy i niemal na wszystko, co nam się przydarza. Warto szczególnie uważnie przyjrzeć się swoim myślom. A ta książka w tym świetnie pomaga.

 

BrodaMarcin Z. Broda – Redaktor naczelny „Dziennika Ubezpieczeniowego”, „Miesięcznika Ubezpieczeniowego”

Biedni i bogaci. Zawsze byli, są i będą. Jaka jest miedzy nami różnica? Czy bogactwo to tylko spadek lub wygrana? Czy można dojść do bogactwa własną pracą? Co zrobić, by do bogactwa dojść? Co zrobić, by bogactwo utrzymać? Pytania, które zadaje sobie bardzo wiele osób. Pytania, które wielu męczą i spędzają sen z powiek. Arkadiusz Bednarski nie daje na nie łatwych odpowiedzi. Nie podaje super-hiper-cud-sposobów na stanie się bogatym. Choć może podaje? Wystarczy wszak cel, determinacja, samokontrola we własnym działaniu. We wszystkich podejmowanych decyzjach i krokach. Prosty to przecież właściwie przepis. Na pewno faktycznie mogący prowadzić do sukcesu. Czy jednak realny? Właśnie o realności kontroli nad sobą jest ta książka. Pokazuje, co i jak powinniśmy robić, jakie umiejętności, wiedzę, doświadczenia uzyskać, jak nad nimi panować, by móc iść tam, gdzie chcemy podążać. Jeśli chcemy na pewno podążać w kierunku finansowego sukcesu, jeśli chcemy ten finansowy sukces osiągnąć. Nie dla każdego jest to przy tym sposób. Wielu przeczyta i uzna, że to dla nich za trudne, że to niemożliwe. To ci, którzy nie chcą. Będą czekać na los na loterii życia, który pewnie dla nich nie przyjdzie. A nawet jeśli się pojawi, to najpewniej zabłyśnie na chwilę. Szybko i łatwo zarobione bowiem pieniądze, bez wiedzy, jak ich używać i wykorzystywać, rozpływają się błyskawicznie. Nawet nie wiemy kiedy. Jeśli jednak ktoś chce, naprawdę chce, tak naprawdę, naprawdę, to w książce Arkadiusza Bednarskiego dostanie wiele podpowiedzi, co i jak można zrobić. Nie zwolni to z myślenia, nie zwolni z pracy, nie zwolni z determinacji. Ale czasem choćby umocni we własnych przekonaniach, we własnych pomysłach.

 

Iza DemozziIzabella Demozzi, konsultantka Ajurwedy. Stworzyła pierwsze w Polsce Centrum Ajurwedy.

Recenzja dotyczy książki “Wywieranie wpływu na siebie”. To praktyczny przewodnik na drodze rozwoju osobistego, a tym samym drodze do spełnionego życia na każdej płaszczyźnie naszej egzystencji. Poprzez system uważnie skonstruowanych zadań, które towarzyszą czytelnikowi w lekturze, autor wspiera naszą wewnętrzną introspekcję, motywując do stawiania pytań i znajdowania na nie konkretnych odpowiedzi. Oczywiście każdy z nas mógłby poprowadzić własną analizę swoich twórczych możliwości jak też ograniczeń, ale z doświadczenia wynika, że wiedza przychodzi łatwiej  pod kierunkiem nauczyciela, czy też na skutek właściwie zadawanych pytań, tak jak zaprezentowano w tej książce. Jeśli zatem pragniesz zrewidować swoje życie, czy też przyjrzeć się mu ponownie, to zdecydowanie zapraszam do skupienia się na treści zawartej w tej pozycji. Wszystko bowiem zależy od Ciebie, tylko warto to sobie uświadomić.

[contact-form-7 id=”366″ title=”Kontakt”]