Książki

 

Nowość!

książki o sprzedaży mistrz sprzedaży

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mistrz Sprzedaży

Bestsellerowa książka o sprzedaży Mistrz Sprzedaży po 10-ciu latach doczekała się IV wydania. Data wydania książki drukowanej: 10.12.2019.

Więcej na stronie wydanictwa OnePress: Mistrz Sprzedaży

książki o sprzedaży Szukając klienta

 

Szukając klienta. Jak rozpoznać potencjalnego nabywcę…

Z tej książki dowiesz się między innymi:

  • Jakie naprawdę mamy potrzeby i jak podejmujemy decyzję?
  • Kim jest trudny klient i jak sobie z nim radzić.
  • Na czym polega segmentacja i jakie są modele podziału rynku.
  • Kto kupuje markę a kto produkt.
  • Jak zdywersyfikować poszukiwania klientów.
  • Czym jest komunikacja w ujęciu marketingowym.
  • Czy i w jaki sposób wykorzystać reklamę w sprzedaży.

Jeżeli szukasz szkoleń sprzedażowych zapoznaj się z tematami szkoleń: Szkolenia Sprzedażowe

Więcej na stronie: OnePress.Książki o sprzedaży

książki o sprzedaży 140 sekretów mistrz sprzedaży

140 sekretów Mistrza Sprzedaży

Drugie wydanie bestsellerowej książki – poradnika. Tym razem rozszerzonej w kolejne 40 sekretów.  Data wydania: 19.05.2017. Nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym sprzedawcą czy doświadczonym weteranem — ta krótka, konkretna książka z pewnością Ci się przyda. Sięgnij po nie teraz, przeczytaj i lepiej nikomu nie pożyczaj, ponieważ będziesz do nich często wracać. Szczególnie przed spotkaniami z ważnymi klientami!

Więcej na stronie wydawnictwa OnePress

książki o sprzedaży

Kocia sprzedaż

Książka o sprzedaży. Data wydania: 19.04.2017 Tym razem autor przyjmuje perspektywę… kota. Tak, tak! Do napisania tej książki skłoniły go dwie przygarnięte kotki: Lusia i Tosia. Obserwacja ich zachowań pomogła mu uporządkować posiadaną wiedzę i nauczyła go wielu dotąd nieznanych, prostych i skutecznych strategii, które przydadzą się także Tobie – handlowcu, sprzedawco, przedstawicielu handlowy! Czego zatem możesz nauczyć się od sprytnego kota?

Aby kupić “Kocia Sprzedaż”, przejdź do strony Empik.com

książki o sprzedaży Mistrzowski zespół

Mistrzowski zespół sprzedaży

Książka dla osób, które posiadają doświadczenie w sprzedaży i stają przed wyzwaniem jakim jest awans na menedżera sprzedaży. Data wydania: 23.05.2018. Od czego zacząć? Jak zrekrutować właściwe osoby? Jak motywować sprzedawców? Jak organizować i prowadzić szkolenia sprzedażowe? Jak tworzyć i realizować plany sprzedaży? jakie działania przynoszą efekty, a jakie nie? Czy lepiej kontrolować sprzedawców, dawać przykład czy może nakazywać? Na te i wiele innych pytań odpowiada ta książka. Książka napisana przez praktyka dla praktyków.

Aby kupić “Mistrzowski Zespół Sprzedaży”, przejdź do strony Gandalf.pl

książki o sprzedaży opanować czas

Opanować czas

Książka o zarządzaniu czasem lub sobą w czasie. Data wydania: 15.04.2015. Właśnie dlatego, że nie możemy zarządzać czasem, stworzyliśmy liczne systemy do zarządzania sobą w czasie. Niestety, efekt ich stosowania często bywa kiepski. A może by tak po prostu przestać zarządzać i zamiast tego spróbować inaczej opanować czas, który mamy do dyspozycji?

Więcej na stronie OnePress.pl

książki o sprzedaży Rozmowy z mistrzem sprzedaży

Rozmowy z Mistrzem Sprzedaży

Książka o sprzedaży w formie powieści. Data wydania: 11.08.2014. Książka adresowana do początkujących i zaawansowanych sprzedawców. Książka jest również swego rodzaju szkoleniem sprzedażowym.

Więcej na stronie OnePress.pl

Jeżeli szukasz szkoleń sprzedażowych zapoznaj się z tematami szkoleń: Szkolenia Sprzedażowe

książki o sprzedaży Mistrz sprzedaży III

Mistrz sprzedaży

Książka o sprzedaży. Wydanie III rozszerzone. Data wydania książki drukowanej: 13.12.2013. Sprzedawca to jeden z tych zawodów, w których pracując ciężko, możesz w krótkim czasie zyskać bardzo wiele, nie tylko finansowo, ale także w sferze rozwoju osobistego. Książka adresowana do początkujących sprzedawców. Może być drogowskazem i służyć pomocą przy wyborze szkolenia z zakresu sprzedaży i określenia własnego kierunku rozwoju.

Aby kupić “Mistrz Sprzedaży”, przejdź na stronę Helion.pl

Jeżeli szukasz szkoleń sprzedażowych zapoznaj się z tematami szkoleń: Szkolenia Sprzedażowe

książki o sprzedaży 100 sekretów Mistrza sprzedaży

100 sekretów Mistrza Sprzedaży

Książka o sprzedaży. Data wydania: 07.10.2013. Książka adresowana do początkujących i zaawansowanych sprzedawców. W przeciwieństwie do Biblii sprzedaży” książka nie może być traktowana jako swego rodzaju szkolenie sprzedażowe. Jet natomiast kwintesencją tego, co w sprzedaży najważniejsze.

Więcej na stronie OnePress.pl

książki o sprzedaży Biblia sprzedaży

Biblia sprzedaży

Książka o sprzedaży. Data wydania: 08.04.2013. Książka adresowana do początkujących i zaawansowanych sprzedawców. Także dla osób, które poszukują odpowiedzi na wiele pytań związanych ze sprzedażą. W pewnej części książka jest również swego rodzaju szkoleniem/kursem sprzedażowym.

Jeżeli szukasz szkoleń sprzedażowych zapoznaj się z tematami szkoleń: Szkolenia Sprzedażowe

Aby kupić “Biblię Sprzedaży”, przejdź do sklepu Gandalf.pl

metoda silvy książka

Metoda Silvy w Polsce

Książka z zakresu rozwoju osobistego. Prawdziwe historie absolwentów. Data wydania: 01.03.2013. Trzymasz w ręku książkę pisaną przez 20 lat, bo tyle liczy sobie historia Metody Silvy w Polsce. Tak naprawdę napisali ją uczestnicy kursów którzy, ich zdaniem, znaleźli się w krytycznej sytuacji: dotknęła ich choroba, strata, ból, podchodzili do życia bez entuzjazmu, bez pewności siebie, mieli niskie poczucie własnej wartości, stracili wiarę i szli po drodze, która ich zdaniem prowadziła do nikąd. Dzięki Metodzie Silvy poznali techniki, które pomogły im w sposób systematyczny obudzić w sobie specyficzne procesy myślowe i zmienić nastawienie do świata.

Aby kupić “Metoda Silvy w Polsce”, przejdź do strony KOS.com.pl

książki o sprzedaży arcymistrz sprzedaży

Arcymistrz sprzedaży

Książka o sprzedaży. Wydanie II rozszerzone. Data wydania: 06.07.2012. Książka adresowana do zaawansowanych sprzedawców, którzy mają za sobą wiele szkoleń, nie tyloz zakresu sprzedaży, a także posiadaj pewne doświadczenie w sprzedaży.

Jeżeli szukasz szkoleń sprzedażowych zapoznaj się z tematami szkoleń: Szkolenia Sprzedażowe

Aby kupić “Arcymistrz Sprzedaży”, przejdź do strony Helion.pl

żyj i bogać się myśl i bogać się

Żyj i bogać się

Książka o zarządzaniu finansami. Data wydania: 03.11.2011 Książka łączy naukę sposobów inwestowania i gospodarowania pieniędzmi z aspektami psychologii, kontroli emocji oraz zaprogramowania swojej psychiki w kierunku akceptacji bogactwa i pieniędzy w swoim życiu.

Aby kupić “Żyj i Bogać się”, przejdź do strony ZłoteMyśli.pl

książki o władzy

Władza bez tyranii

Jak kontrolować ludzi, pieniądze, czas, emocje i słabości. Data wydania: 23.08.2010. “Kto ma pilota, ten ma władzę” — zapewne znasz to powiedzenie z własnego domu. A co, gdybyś to Ty mógł zawsze naciskać odpowiednie przyciski? Gdybyś miał wewnętrznego pilota, który pomagałby Ci wywierać wpływ na otoczenie? Chcemy przekonać Cię, że tak właśnie jest, i nauczyć, jak najlepiej korzystać z władzy, którą masz w sobie.

Aby kupić książkę “Władza bez tyranii”, przejdź do sklepu OnePress.pl

książki z rozwoju osobistego

Modelowanie przeznaczenia

Książka, która pomogła i zmieniła życie wielu osobom. Praktyczne metody wywierania wpływu na własne życie. Data wydania: 20.06.2008. Na osobisty i zawodowy sukces składa się wiele drobiazgów. Może wydają Ci się błahe, ale odgrywają kolosalną rolę w tym jak postrzegają Cię inni i jak sam oceniasz siebie.

Więcej na stronie OnePress.pl

książki z rozwoju osobistego

Wywieranie wpływu na siebie

Książka z zakresu rozwoju osobistego. Data wydania: 2007. W tej książce pokażę Ci, w jaki sposób możesz sam „wystawiać sobie marchewkę na kiju” i pokonywać przeszkody, które stają na drodze do Twoich mniejszych i większych celów. Podpowie Ci, jak rozprawić się z lenistwem, skąd ono się bierze, wytłumaczy, że nie nie jest ono niczym złym. Wyjaśni, co zrobić, aby wreszcie zacząć DZIAŁAĆ, oraz jak wprowadzić myśl “chcę się zmienić” w życie.

Aby kupić książkę Wywieranie wpływu na siebie przejdź do sklepu Empik.com

książki o sprzedaży

Skuteczna sprzedaż Poradnik działu handlowego i marketingu

Książka o zarządzaniu sprzedażą. Praca zbiorowa pod redakcją: Jolanta Tkaczyk, Data wydania: 15.01.2007. Skuteczna sprzedaż. Poradnik działu handlowego i marketingu. – opis produktu: Jak zorganizować sprzedaż w firmie? Jak pozyskać nowych klientów? Jak zmniejszyć koszty sprzedaży? Jak stworzyć efektywny system dystrybucji. Książka adresowana do szefów sprzedaży i szefów działu marketingu. sprzedawców. Wydawnictwo: C.H.Beck; ISBN: 83-7387-392-9.

Aby kupić książkę “Skuteczna sprzedaż – Poradnik działu handlowego i marketingu”, przejdź do sklepu Gandalf.pl