Żyj i Bogać Się!

Czy zastanawiałeś/zastanawiałaś się kiedyś:

  • Dlaczego jedni ludzie są bogaci, a inni biedni?
  • Dlaczego biednemu wiatr w oczy, a bogatemu nawet byk się ocieli?
  • Czy bycie biednym jest godne pochwały, a bogatym naganne?
  • Czy pieniądze są powodem nieszczęść na świecie?
  • Czym są pieniądze i bogactwo?
  • Czy jest jakiś sposób na to, aby stać się bogatym, wolnym finansowo?

Seminarium ŻYJ I BOGAĆ SIĘ! zostało stworzone specjalnie z myślą o tych, którzy pragną zmienić swoją sytuację finansową. Aby to osiągnąć podczas seminarium stosowane są najbardziej skuteczne techniki psychologii zmiany oraz metod zwiększania dochodów i pomnażania kapitału. Podczas seminarium złamiesz szyją strzałę z łuku!

Celem seminarium jest nauczyć się konkretnych strategii i technik inwestowania pieniędzy, które pozwolą na kontrolę domowych wydatków i zapewnienie sobie odpowiedniego poziomu życia w przyszłości. Jest to jedyne w Polsce i jedno z niewielu na świecie seminariów, które łączy naukę sposobów inwestowania i gospodarowania pieniędzmi z aspektami psychologii, kontroli emocji oraz zaprogramowania swojej psychiki w kierunku akceptacji bogactwa i pieniędzy we własnym życiu.

Część SEMINARIUM dotycząca strategii finansowych jest oparta na najnowszej technologii planowania finansowego, stworzonej przez Anthony Robbinsa z USA. Część psychologiczna zawiera szereg technik opartych na psychologii zmiany (programowanie neurolingwistyczne) oraz na technikach relaksacyjnych metody Silvy.

Anthony Robbins jest najpopularniejszym obecnie trenerem rozwoju osobistego, a zarazem multimilionerem, który doszedł do swojego majątku prowadząc seminaria rozwoju osobistego. W Polsce znany jest ze swoich książek “Obudź w sobie olbrzyma” “Listy do przyjaciela”. Stworzył również seminarium WEALTH MASTERY (“Mistrzostwo bogacenia się”) i jest uznanym autorytetem w dziedzinie psychologii i strategii sukcesu finansowego.

Aby zapisać się na szkolenie Żyj i Bogać się proszę o KONTAKT