O mnie

Arkadiusz Bednarski

http://serwer1531580.home.pl/nowy_szablon/wp-content/uploads/2017/11/o-mnie-300x300.jpg

Autor książek, trener sprzedaży i business coach

W swojej kilkunastoletniej karierze trenerskiej przeszkolił ponad 11.000 osób. Jest twórcą znanych i cenionych na krajowym oraz międzynarodowym rynku seminariów: “Mistrz Sprzedaży”, „Żyj i Bogać się” i „Kurs na Sukces” Jako jedna z nielicznych osób w Polsce posiada uprawnienia do prowadzenia warsztatów z wykorzystaniem metod przełamywania własnych barier: firewalking (chodzenie po rozżarzonych węglach), łamanie strzały szyją, glasswalking (spacer po szkle) i inne. Zapraszany jest także jako ekspert do programów telewizyjnych oraz radiowych.

Arkadiusz Bednarski jest także autorem wielu publikacji prasowych oraz książkowych. Miały okazję współpracować z nim takie wydawnictwa jak m.in. JK, Sensus, One Press, KOS, czy Złote Myśli. Jego największym sukcesem w tej dziedzinie są dwa bestselleryMistrz Sprzedaży” oraz „Arcymistrz Sprzedaży”, a także unikatowe na skalę światową kompendium wiedzy o sprzedaży: „Biblia Sprzedaży”. Jest autorem i współautorem jedenastu książek.

Ilość dni szkoleniowych – ponad 1.800

Arkadiusz Bednarski ukończył Wydział Zarządzania i Technologii Żywności Akademii Morskiej w Gdyni oraz Negocjacje i Mediacje w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Podczas wieloletniej kariery zawodowej współpracował z takimi firmami jak: Allianz, Winterthur, ING, BRE Bank, Unity Line, 5net. Posiada bogate doświadczenie z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, sprzedaży, marketingu oraz negocjacji. Uczestniczył w rozwoju polskiego rynku ubezpieczeń i funduszy emerytalnych, współtworząc jedną z największych agencji finansowo – ubezpieczeniowych w północno – wschodniej Polsce. W roku 2000 założył firmę szkoleniowo-doradczą Top Training, która przeszkoliła takie korporacje jak: Carrefour, Aegon, Thomson Reuters, Bank Zachodni WBK, Tchibo, czy UPS, i wiele innych.

W jego karierze trenerskiej ważną rolę odegrały dwa projekty. Jednym z nich była seria szkoleń odbywających się w Europie i w USA. Między innymi dzięki nim zdobył wiele konkretnych kompetencji, które przekazuje na wszystkich organizowanych przez siebie projektach. W 2010 roku jako jedna z trzech osób w Polsce ukończył europejską edycję warsztatów: Firewalking Instructor Training. To między innymi tam poznał wiele skutecznych metod na przełamywanie własnych ograniczeń, które wykorzystał na I edycji innowacyjnego projektu szkoleniowego „Trener Motywacyjny”. Arkadiusz posiada także specjalną licencję instruktora metody Silvy. Jest pomysłodawcą i organizatorem pierwszego w Polsce autorskiego seminarium szkoleniowego w całości poświęconego zagadnieniom sprzedaży.