Szkolenia sprzedażowe Łódź

Szkolenia sprzedażowe, trener biznesu i sprzedaży w Łodzi

W ramach swojej codziennej działalności przeprowadzam profesjonalne szkolenia sprzedażowe dostosowane do rozmaitych potrzeb handlowców działających w Łodzi. Jako trener biznesu o bogatym doświadczeniu współpracuje z firmami, które:

  • Chcą rozwinąć kompetencje sprzedażowe swoich pracowników 
  • Chcą uzyskać szkolenia sprzedażowe o indywidualnie dopasowanym charakterze
  • Chcą wykorzystać potencjał sprzedażowy drzemiący w organizacji 

Jestem świadomy odmiennych potrzeb kursantów, dlatego zajmuje się szkoleniem osób o zróżnicowanym stopniu doświadczenia. Niezależnie od tego jakimi zasadami kieruje się Twoja organizacja, jako rzetelny trener sprzedaży będę w stanie wdrożyć pozytywne zmiany oraz przemyślane techniki sprzedażowe dopasowane do wymagań Twojego zespołu. 

Indywidualnie dopasowany charakter szkoleń sprzedażowych

Po zapoznaniu się z potrzebami Twojego zespołu zaproponuję szkolenia sprzedażowe uwzględniające stosowną tematykę oraz dedykowane techniki obsługi kontrahentów. Ponadto, skupię się na rozwijaniu tych kompetencji, które już w pewnym stopniu zostały opanowane przez Twój zespół, tak aby jego codzienna praca stała się efektywniejsza.  

Organizowane przeze mnie szkolenia sprzedażowe w mieście Łódź koncentrują się na rzeczywistych problemach, z którymi borykają się na co dzień handlowcy. Takie podejście pozwala na wypracowanie skutecznych rozwiązań przynoszących profity w wielu obszarach. Jako trener sprzedaży przeprowadzam m.in. szkolenia dotyczące:

  • Sztuki perswazji – sprzedaż obejmuje zarówno aspekt logiczny, jak i emocjonalny. Pomogę Ci poznać te dwa obszary i lepiej wykorzystać techniki argumentacji
  • Kreatywności w procesie sprzedaży – promuję kreatywne myślenie jako istotny czynnik pracy handlowca 
  • Negocjacji handlowych – bądź o krok przed kontrahentem i wynegocjuj optymalne warunki współpracy
  • Negocjacji cenowych – uzyskanie ceny satysfakcjonującej obie strony wcale nie musi być trudne 
  • Autentycznej sprzedaży – bądź naturalny i wyjdź poza schematy!
  • Proaktywnej sprzedaży – słuchaj, zadawaj pytania i bądź sprzymierzeńcem swojego kontrahenta

Przeprowadzane przeze mnie szkolenia sprzedażowe dedykuję firmom z miasta Łódź. Przed rozpoczęciem współpracy, serdecznie zapraszam na spotkanie celem bliższego poznania specyfiki i potencjału danej organizacji. Wspólnie ustalimy cele oraz program szkoleń, tak aby Twój zespół mógł rozwinąć dokładnie te kompetencje, których potrzebuje w codziennej pracy. Dostępne są również rozmaite opcje dotyczące oceny efektywności szkolenia takie jak egzamin sprawdzający wiedzę czy konsultacje. Do usłyszenia!