O mnie

Arkadiusz Bednarski

szkolenia sprzedażowe Arkadiusz Bednarski

Autor książek, trener sprzedaży i doradca biznesowy

W wieloletniej pracy trenerskiej przeszkoliłem ponad 12.000 osób spędzając na salach szkoleniowych ponad 2.000 dni. Jesemt twórcą znanych i cenionych na krajowym oraz międzynarodowym rynku seminariów: “Mistrz Sprzedaży”, „Żyj i Bogać się” i „Kurs na Sukces”.

Jestem także autorem wielu publikacji prasowych oraz książkowych. Wydaje swoje książki m.in. w wydawnictwach: Sensus, One Press, KOS czy Złote Myśli. Autorem 16 książek z zakresu sprzedaży i rozwoju osobistego. Największym sukcesem w tej dziedzinie są cztery bestsellery pośród których “Mistrz sprzedaży” doczekał się już czterech wydań.

Ukończyłem Wydział Zarządzania i Technologii Żywności Akademii Morskiej w Gdyni oraz Negocjacje i Mediacje w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Posiadam bogate doświadczenie z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, sprzedaży, marketingu oraz negocjacji. Uczestniczyłem w rozwoju polskiego rynku ubezpieczeń i funduszy emerytalnych, współtworząc jedną z największych agencji finansowo – ubezpieczeniowych w północno – wschodniej Polsce.

Przeszedłem pełną ścieżkę kariery począwszy od sprzedawany, poprzez kier niwka zespołu handlowego, dyrektora sprzedaży po członka zarządu spółki prawa handlowego.

Szkolę największe światowe korporacje oraz niewielki rodzinne firmy. pośród których znalazły się między innymi: ZPR Media, Poczta Polska, Carrefour, Shell, Cardif, Hydro Extrusion Polska, ULMA, Bizerba, PPH Parys i wiele, wiele innych.