O mnie

Arkadiusz Bednarski

//arkadiuszbednarski.pl/wp-content/uploads/2017/11/IMG_0025.jpg

Autor książek, trener sprzedaży i doradca biznesowy

W swojej kilkunastoletniej karierze trenerskiej przeszkolił ponad 12.000 osób. Jest twórcą znanych i cenionych na krajowym oraz międzynarodowym rynku seminariów: “Mistrz Sprzedaży”, „Żyj i Bogać się” i „Kurs na Sukces”.

Arkadiusz Bednarski jest także autorem wielu publikacji prasowych oraz książkowych. Wydaje swoje książki m.in. w wydawnictwach: Sensus, One Press, KOS czy Złote Myśli. Autor 16 książek z zakresu sprzedaży i rozwoju osobistego. Jego największym sukcesem w tej dziedzinie są cztery bestsellery pośród których “Mistrz sprzedaży” doczekał się już trzech wydań.

Arkadiusz Bednarski ukończył Wydział Zarządzania i Technologii Żywności Akademii Morskiej w Gdyni oraz Negocjacje i Mediacje w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Podczas wieloletniej kariery zawodowej szkolił firmy pośród których znalazły się między innymi: Wydawnictwo Murator, Poczta Polska, Carrefour, Shell, Cardif, Hydro Extrusion Polska.

 

Liczba dni szkoleniowych – ponad 2.100

Trener posiadający bogate doświadczenie z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, sprzedaży, marketingu oraz negocjacji. Uczestniczył w rozwoju polskiego rynku ubezpieczeń i funduszy emerytalnych, współtworząc jedną z największych agencji finansowo – ubezpieczeniowych w północno – wschodniej Polsce. W 2000 roku założył firmę szkoleniowo-doradczą Top Training, która przeszkoliła takie korporacje jak: Aegon, Thomson Reuters, Bank Zachodni WBK, Tchibo czy UPS oraz wiele innych.

W chwili obecnej pracuje jako trener niezależny. Prowadzi szkolenia i doradztwo biznesowe. Jego klientami są polskie i zagraniczne firmy, a także małe i duże przedsiębiorstwa. Szkoli z zakresu sprzedaży, zarządzania czasem, obsługi klienta, negocjacji i zarządzania zasobami ludzkimi. Właśnie kończy pisać kolejną książkę z zakresu sprzedaży.