Szkolenia sprzedażowe, trener biznesu Kraków

Szkolenia
sprzedażowe,
trener biznesu
Kraków

Szkolenia sprzedażowe, trener biznesu Kraków

Chcesz rozwinąć kompetencje sprzedażowe swojego zespołu? Zależy Ci na tym, aby szkolenia sprzedażowe realizowane w Twojej firmie odpowiadały potrzebom Twoich handlowców? Świetnie trafiłeś! W ramach mojej codziennej pracy opracowuje kursy dla przedsiębiorców z miasta Kraków i każdego dnia pomagam im zwiększać potencjał sprzedażowy firm. Moje doświadczenie pozwala mi szkolić zarówno osoby początkujące, jak i te które zajmują się handlem od wielu lat. 

Jako doświadczony trener biznesu skupiam się m.in. na rozwoju kompetencji miękkich oraz przekazywaniu wiedzy na temat technik sprzedaży oraz sztuki negocjacji. Działam nie tylko z kadrami pracowniczymi reprezentującymi dział sprzedaży, ale także aktywnie wspieram menedżerów wyższego szczebla w zakresie prowadzenia biznesu opartego na zaufaniu i zaangażowaniu tworzących go osób.

Rzetelny trener biznesu współpracuje z przedstawicielami różnych branż, co wymaga od niego nieustannego rozwoju i rzetelnej identyfikacji potrzeb danej organizacji. Aby niesione przeze mnie wsparcie mogło być skuteczne, bardzo dokładnie poznaje mocne i słabsze strony firm, co pozwala mi na wdrożenie odpowiednio dopasowanych ćwiczeń oraz narzędzi. Nie powielam błędów innych trenerów biznesu z miasta Kraków, a co za tym idzie nie zamykam się na gotowe rozwiązania, lecz aktywnie poszukuje dróg mających na celu wzniesienie organizacji na wyższy poziom.

Proponowane szkolenia sprzedażowe nie ograniczają się wyłącznie do poznawania nowych tajników sprzedaży, lecz pozwalają również na rozwój posiadanych już kompetencji sprzedażowych. W odróżnieniu od innych kursów realizowanych w mieście Kraków, moje szkolenia skupiają się na potrzebach konkretnych firm. Stawiam na analizę przypadków, z którymi borykają się Twoi handlowcy oraz wspólnie z nimi znajduje najlepsze rozwiązania. 

Wybierz szkolenia sprzedażowe dla Twojego zespołu 

Jako wszechstronnie wykwalifikowany trener biznesu opracowuję i realizuję następujące szkolenia sprzedażowe w Krakowie:

  • Sprzedaż perswazyjna – Dzięki szkoleniu dowiesz się m.in. tego jakie są techniki argumentowania oraz jak zwiększyć sprzedaż przy wykorzystanu „wzorca pytań prowadzących”. Wywieranie wpływu jest wielowymiarowe i wymaga odwoływania się zarówno do logiki, jak i do emocji.
  • Sprzedaż kreatywna – Poznaj sposoby przełamywania zastrzeżeń, właściwe techniki argumentacji oraz naucz się wdrażać kreatywne myślenie w swojej codziennej pracy.
  • Negocjacje handlowe – szkolenia sprzedażowe dotyczące negocjacji handlowych pozwolą Ci lepiej przygotować się do rozmowy z Klientem oraz lepiej przewidywać jego następne kroki. 
  • Sprzedaż naturalna – stosowanie utartych schematów komunikacji nie przynosi już efektów. Warto więc dbać o właściwe relacje z Klientem poprzez budowanie zaufania i autentyczności. 
  • Sprzedaż proaktywna – Zadawaj pytania, aktywnie słuchaj i odkrywaj prawdziwe potrzeby Twoich Klientów. 
  • Negocjacje cenowe – Chcesz wiedzieć co charakteryzuje dobrego negocjatora? Zależy Ci na wypracowywaniu rozwiązań satysfakcjonujących dla obu stron transakcji? Korzystając z moich szkoleń sprzedażowych będziesz znacznie skuteczniejszy w rozmowie z Klientami.

Szkolenia sprzedażowe uwzględniające potrzeby firm 

Przed realizacją szkolenia sprzedażowego podejmuje szereg działań mających na celu dokładną identyfikację potrzeb kursantów. W pierwszej kolejności ustalam etapy postępowania i zasady kontaktu, a także obszary, których dotyczyć będzie kurs.

Dalsza identyfikacja potrzeb polega na rozmowie z osobą zarządzającą zespołem handlowców. Po ustaleniu celów szkoleniowych przeprowadzam ankietę wśród kursantów. Ma ona na celu określenie wyzwań związanych z danym stanowiskiem pracy oraz identyfikację kompetencji, których posiadanie jest niezmiernie istotne na tym stanowisku. 
Na podstawie zdobytej wiedzy opracowuje idealnie dopasowane szkolenia sprzedażowe i mogę przystąpić do ich realizacji uwzględniając określony wcześniej terminarz. Wspomniane kursy dedykuje zespołom sprzedażowym z miasta Kraków. Zachęcam również do skorzystania z oceny efektywności szkolenia przy wykorzystaniu takich narzędzi jak: egzamin, konsultacja czy też coaching.

Porozmawiajmy

Porozmawiajmy