Szkolenia sprzedażowe Kraków

Szkolenia sprzedażowe Kraków

Chcesz rozwinąć kompetencje sprzedażowe swojego zespołu? Zależy Ci na tym, aby szkolenia sprzedażowe realizowane w Twojej firmie odpowiadały potrzebom Twoich handlowców? Świetnie trafiłeś! W ramach mojej codziennej pracy opracowuje kursy dla przedsiębiorców z miasta Kraków i każdego dnia pomagam im zwiększać potencjał sprzedażowy firm. Moje doświadczenie pozwala mi szkolić zarówno osoby początkujące, jak i te które zajmują się handlem od wielu lat. 

Proponowane szkolenia sprzedażowe nie ograniczają się wyłącznie do poznawania nowych tajników sprzedaży, lecz pozwalają również na rozwój posiadanych już kompetencji sprzedażowych. W odróżnieniu od innych kursów realizowanych w mieście Kraków, moje szkolenia skupiają się na potrzebach konkretnych firm. Stawiam na analizę przypadków, z którymi borykają się Twoi handlowcy oraz wspólnie z nimi znajduje najlepsze rozwiązania. 

Wybierz szkolenia sprzedażowe dla Twojego zespołu 

Opracowuje i realizuje następujące szkolenia sprzedażowe w Krakowie:

  • Sprzedaż perswazyjna – Dzięki szkoleniu dowiesz się m.in. tego jakie są techniki argumentowania oraz jak zwiększyć sprzedaż przy wykorzystanu „wzorca pytań prowadzących”. Wywieranie wpływu jest wielowymiarowe i wymaga odwoływania się zarówno do logiki, jak i do emocji.
  • Sprzedaż kreatywna – Poznaj sposoby przełamywania zastrzeżeń, właściwe techniki argumentacji oraz naucz się wdrażać kreatywne myślenie w swojej codziennej pracy.
  • Negocjacje handlowe – szkolenia sprzedażowe dotyczące negocjacji handlowych pozwolą Ci lepiej przygotować się do rozmowy z Klientem oraz lepiej przewidywać jego następne kroki. 
  • Sprzedaż naturalna – stosowanie utartych schematów komunikacji nie przynosi już efektów. Warto więc dbać o właściwe relacje z Klientem poprzez budowanie zaufania i autentyczności. 
  • Sprzedaż proaktywna – Zadawaj pytania, aktywnie słuchaj i odkrywaj prawdziwe potrzeby Twoich Klientów. 
  • Negocjacje cenowe – Chcesz wiedzieć co charakteryzuje dobrego negocjatora? Zależy Ci na wypracowywaniu rozwiązań satysfakcjonujących dla obu stron transakcji? Korzystając z moich szkoleń sprzedażowych będziesz znacznie skuteczniejszy w rozmowie z Klientami.

Szkolenia sprzedażowe uwzględniające potrzeby firm 

Przed realizacją szkolenia sprzedażowego podejmuje szereg działań mających na celu dokładną identyfikację potrzeb kursantów. W pierwszej kolejności ustalam etapy postępowania i zasady kontaktu, a także obszary, których dotyczyć będzie kurs.

Dalsza identyfikacja potrzeb polega na rozmowie z osobą zarządzającą zespołem handlowców. Po ustaleniu celów szkoleniowych przeprowadzam ankietę wśród kursantów. Ma ona na celu określenie wyzwań związanych z danym stanowiskiem pracy oraz identyfikację kompetencji, których posiadanie jest niezmiernie istotne na tym stanowisku. 
Na podstawie zdobytej wiedzy opracowuje idealnie dopasowane szkolenia sprzedażowe i mogę przystąpić do ich realizacji uwzględniając określony wcześniej terminarz. Wspomniane kursy dedykuje zespołom sprzedażowym z miasta Kraków. Zachęcam również do skorzystania z oceny efektywności szkolenia przy wykorzystaniu takich narzędzi jak: egzamin, konsultacja czy też coaching.