Szkolenia sprzedażowe Katowice

Szkolenia sprzedażowe Katowice

Moje szkolenia sprzedażowe są dedykowane wszystkim tym, którzy chcą zwiększyć skuteczność sprzedaży w swoim przedsiębiorstwie. Współpracuje z zespołami o zróżnicowanej wiedzy i doświadczeniu, dzięki czemu moje warsztaty cieszą się dobrą opinią wśród firm reprezentujących Katowice. Dzięki 20-letniej obecności w branży jestem w stanie realizować kursy, których charakter odpowiada potrzebom zgłaszanym przez moich kursantów. 

Moje szkolenia sprzedażowe to gwarancja rozwoju kompetencji deficytowych oraz rozwoju nowych kompetencji sprzedażowych wśród uczestników. Odbywa się to przy wykorzystaniu studium przypadków danej firmy, tak aby wypracowywane rozwiązania mogły przynieść wymierne efekty w codziennej pracy handlowców. 

Umów się na spotkanie!

Przed rozpoczęciem współpracy spotykam się z przedstawicielami firm zainteresowanych szkoleniami sprzedażowymi i bardzo dokładnie analizuje ich potrzeby. W początkowej fazie zależy mi przede wszystkim na określeniu obszarów współpracy, etapów postępowania oraz zasad dotyczących komunikacji na linii przedsiębiorstwo – trener. 

Rodzaje dostępnych szkoleń sprzedażowych

Firmy z miasta Katowice mogą skorzystać z następujących szkoleń sprzedażowych:

  • Sprzedaż perswazyjna – związane ze sztuką wywierana wpływu. Poprzez zadawanie odpowiednich pytań czy też mowę ciała jesteśmy w stanie zwiększyć skuteczność naszych działań sprzedażowych 
  • Sprzedaż kreatywna – do Klienta można dotrzeć różnymi drogami. Dowiedz się jak dobierać argumenty i dbać o nienaganną komunikację z Klientem.
  • Negocjacje handlowe – Poznaj skuteczne strategie negocjacyjne i dowiedz się więcej na temat takich zagadnień jak pierwsza oferta, poziom aspiracji oraz BATNA.
  • Sprzedaż naturalna – nie ucz się formułek oraz schematów, dotrzyj do Klienta poprzez autentyczność i dobre intencje.
  • Sprzedaż proaktywna – dowiedz się więcej o postawach współczesnych Klientów i wykorzystaj proaktywną postawę do lepszej identyfkacji ich potrzeb.
  • Negocjacje cenowe – chcesz osiągnąć satysfakcjonującą cenę przy zachowaniu pełnego zadowolenia Klienta? Szkolenia sprzedażowe z negocjacji cenowych Ci w tym pomogą!

Szkolenia sprzedażowe – etapy współpracy

Po identyfikacji celów szkoleniowych przystępuje do opracowania szkolenia, które uwzględni wszelkie potrzeby kursantów. Następnie przygotowuje materiały wstępne mające na celu właściwe przygotowanie się do szkolenia. Ostatnim etapem jest realizacja szkoleń sprzedażowych w siedzibie firmy Klienta zlokalizowanej w mieście Katowice (zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem). 

Oferuje także kompleksową bądź częściową ocenę efektywności szkolenia sprzedażowego. Wykorzystywane przeze mnie narzędzia obejmują:

  • Egzamin weryfikujący nabytą wiedzę – część praktyczna i teoretyczna
  • Certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu 
  • 5 godzin konsultacji (w ramach zakupionego szkolenia)
  • Coaching – dodatkowo płatne konsultacje 

Wybierz właściwe szkolenie sprzedażowe dla swojego zespołu i już dziś skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów współpracy.