Szkolenia sprzedażowe Poznań

Zapisz się na szkolenia sprzedażowe w Poznaniu 

Jednym z głównych elementów mojej oferty są szkolenia sprzedażowe przeznaczone dla zespołów handlowych o zróżnicowanym charakterze. Działam jako trener biznesu w wielu miastach Polski, wspierając m.in. sprzedawców z miasta Poznań. Każdorazowo dopasowuje program kursów do potrzeb Klientów, tak aby efektem finalnym było zwiększenie potencjału sprzedażowego danej organizacji. 

Niezależnie od tego czy potrzebny Ci trener sprzedaży, który wesprze doświadczony zespół handlowców czy zależy Ci na tym, aby Twoi pracownicy poznali podstawy związane z technikami sprzedaży, moja oferta spełni Twoje oczekiwania. Podczas kursu nie tylko rozwijam ważne kompetencje związane z handlem, ale także rozpatruje realne przypadki, z którymi zmagają się firmy działające w Poznaniu. Różnorodność dostępnych szkoleń sprzedażowych pozwala dobrać rozwiązanie o idealnie dopasowanym charakterze. 

Rozwiń pożądane kompetencje sprzedażowe!

Jestem zdania, że trener biznesu z prawdziwego zdarzenia powinien posiadać wiedzę z różnych dziedzin handlu, dlatego systematycznie śledzę najnowsze trendy w tym obszarze. Moje szkolenia sprzedażowe skupiają się na m.in. na rozwijaniu kompetencji: 

  • Perswazyjnych – obejmują techniki sprzedaży polegające na wywieraniu wpływu. Kurs pozwoli Ci lepiej dobierać argumenty w rozmowie z Klientami. 
  • Dotyczących kreatywnej sprzedaży – Naucz się odpowiadać we właściwy sposób na zastrzeżenia Klienta
  • Negocjacyjnych – przygotowanie do rozmowy z Klientem to jeden z najważniejszych aspektów sprzedaży. Używaj trafnych kontrargumentów i ustalaj warunki współpracy satysfakcjonujące dla obu stron. 
  • Dotyczących sprzedaży naturalnej – budowanie autentycznych relacji z Klientami to gwarancja zaufania i wieloletniej współpracy
  • Dotyczących sprzedaży proaktywnej – nie czekaj na ruch Twojego Klienta. Zadawaj pytania i poznaj lepiej jego cele zakupowe.

Szkolenia sprzedażowe na miarę Twoich potrzeb 

W mieście Poznań działa wiele firm oferujących szkolenia sprzedażowe, lecz warto pamiętać, że nie każdy trener sprzedaży podejmuje wysiłek poznania realnych potrzeb organizacji. Moja propozycja obejmuje nie tylko przeprowadzenie wartościowgo kursu dla handlowców, ale także dokładną analizę potrzeb Twojego zespołu. 

Dzięki temu mogę przygotować szkolenia sprzedażowe ukierunkowane na pozyskiwanie i udoskonalanie dokładnie tych kompetencji, które będą potrzebne Twoim handlowcom w ich codziennych wyzwaniach. 

Zapytaj o wolne terminy i zrób pierwszy krok ku poprawie jakości pracy Twojego zespołu! Po zakończonym szkoleniu możliwe jest przeprowadzenie egzaminu, konsultacji bądź dodatkowego coachingu.