Szkolenia sprzedażowe Bydgoszcz

Szkolenia sprzedażowe Bydgoszcz

Zadbaj o rozwój pracowników dzięki szkoleniom sprzedażowym 

Jeśli dotychczasowe szkolenia sprzedażowe przeprowadzane w Twojej firmie nie spełniły Twoich oczekiwań, koniecznie zapoznaj się z propozycjami, które dla Ciebie przygotowałem. Nazywam się Arkadiusz Bednarski i jako trener biznesu pomogłem już wielu organizacjom w przezwyciężeniu barier związanych z obszarem sprzedaży. 

Dzięki wszechstronnej, systematycznie poszerzanej wiedzy oferowane przeze mnie kursy pozwalają na realne zwiększanie efektywności funkcjonowania zespołu handlowców. Wszystkie szkolenia sprzedażowe, które przeprowadzam są dopasowywane do indywidualnych potrzeb danej organizacji i obejmują najważniejsze z jej punktu widzenia zagadnienia. Jestem przekonany, że Bydgoszcz to miasto, w którym działa wiele firm chcących rozszerzyć kompetencje handlowców, a moja oferta powstała po to, aby im w tym pomóc.

Bez względu na to czy zależy Ci wzmocnieniu kompetencji Twoich pracowników czy wdrożeniu zupełnie nowych technik handlowych, jako doświadczony trener sprzedaży bez kłopotu dopasuję się do Twoich potrzeb i zaproponuje idealnie dopasowany kurs. 

Rzetelna identyfikacja potrzeb handlowców 

Zdaję sobie sprawę, że takie czynniki jak wielkość organizacji, reprezentowana branża czy też cele biznesowe są niezmiernie istotne dla identyfikacji niezbędnych kompetencji sprzedażowych. W związku z tym, jako doświadczony trener biznesu pozostaje elastyczny i dopasowuje program szkolenia do indywidualnych potrzeb odbiorców. 

Każdorazowo bardzo dokładnie identyfikuje posiadane już kompetencje oraz wskazuje jakie techniki sprzedaży wdrożyć, aby zwiększyć efektywność działania zespołu sprzedawców. Potrafię zrezygnować ze schematycznych rozwiązań na rzecz indywidualnie dopasowanych szkoleń sprzedażowych uwzględniających realne problemy firm, z którymi współpracuje. 

Wsparcie wielu aspektów sprzedaży 

Moje szkolenia sprzedażowe organizowane w mieście Bydgoszcz obejmują szereg zagadnień istotnych z punktu widzenia funkcjonowania rozmaitych organizacji. Wsród dostępnych kursów znajdziesz m.in. szkolenia z zakresu: 

  • Sztuki perswazji w sprzedaży – zdobędziesz umiejętność właściwego argumentowania oraz opanujesz „pytania prowadzące”. Wywieranie wpływu to wielowymiarowy proces, który wymaga odwołania zarówno do logiki, jak i do emocji.
  • Kreatywności w sprzedaży – poznasz techniki przełamywania zastrzeżeń i nauczysz się wykorzystywać kreatywne myślenie w codziennych działaniach 
  • Negocjacji handlowych oraz cenowych – te szkolenia sprzedażowe pomogą Ci lepiej reagować na argumenty Twoich kontrahentów
  • Naturalnego stylu sprzedaży – wykorzystywanie wyuczonych schematów komunikacji przestaje przynosić efekty, dlatego warto budować relacje z Klientem stawiając na autentyczność 
  • Proaktywnej sprzedaży – poznawaj realne potrzeby kontrahentów dzięki aktywnemu sluchaniu i zadawaniu angażujących pytań 

Odpowiednio przygotowane szkolenia sprzedażowe

Przed rozpoczęciem szkolenia sprzedażowego przeprowadzam szereg działań mających na celu dokładne zrozumienie potrzeb uczestników. Na początku ustalamy proces i zasady kontaktu, a także określamy obszary, które będzie obejmował kurs. Kolejnym krokiem jest rozmowa z osobą odpowiedzialną za dział handlowy. Pozwala to na sprawniejsze ustalenie celów szkoleniowych oraz kompetencji, nad którymi będziemy pracować. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Porozmawiajmy

Porozmawiajmy